Szukasz mebli na wymiar w Opolu ?

Wbrew pozorom, garderoba w ogóle nie musi być ogromna, żeby móc swobodnie trzymać w niej ubrania i utrzymać właściwy porządek. Sprawdzi się ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w innym wnętrzu. Gdy chcemy oddzielić garderobę od pomieszczenia, możemy wstawić drzwi przesuwne.


Jak urządzić optymalne wnętrze garderoby?


Magazynowane ubrania to ważny czynnik, który ma wpływ na wnętrze garderoby. To, czy w czyjejś garderobie musi znaleźć się dużo regałów, szuflad lub może drążków na wieszaki zależne jest od rodzaju posiadanych ubrań. Pod uwagę powinno się wziąć także możliwe niezbędne miejsce na różne sprzęty, jak np. deska do prasowania lub żelazko.


Jeśli mamy niedużo przestrzeni na garderobę, świetnym wyborem jest zakup szafy na wymiar. Jest to świetna metoda na zwiększenie miejsca na nasze rzeczy oraz przeróżne dodatki. Bardzo dobrą decyzją okażą się meble na wymiar firmy Komandor, która słynie z dużych szaf ubraniowych. Dobrym pomysłem jest także ładowna szafa narożna, która powiększy ilość niezbędnego miejsca do trzymania swoich ubrań.


Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić sporo miejsca


Inną metodą, która umożliwi powiększenie powierzchni użytkowej w naszej garderobie będzie zamontowanie drzwi przesuwnych. Jest to oddzielny pokój. Dzięki temu zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest konieczna do uchylenia klasycznych drzwi. Na rynku dostępnych jest dużo gotowych modeli, ale można też zdecydować się na drzwi przesuwne na wymiar, które produkowane są przez firmę Komandor.


Stwórz odpowiednie oświetlenie


Nie można zapominać, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Niezwykle ważne jest również właściwe oświetlenie garderoby. Niezwykle ważne jest, aby światło docierało do wszystkich półek oraz zakamarków. Jeśli dysponujemy niemałą powierzchnią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, musimy również zadbać o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia doskonałym wyborem są LED-y. Nie tylko zużywają one najmniej energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które sprawiają, że można zamontować je w dowolnym miejscu.


Nie zapomnij o dobrym lustrze


Ostatnim elementem, o którym nie należy zapominać jest lustro. Nie jedynie umożliwi ono swobodne przeglądanie się podczas wybierania właściwego ubioru, ale też powiększy ono optycznie pomieszczenie. Gdy nasza garderoba jest niewielka, warto wybrać lustro wiszące. Bardzo dobrą alternatywą dla niewielkich pokojów jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

Po więcej informacji sięgniesz na naszej stronie: https://www.komandor.pl/opole-kopernika/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.